روانشناسیعلوم انسانی

ترجمه مقاله احساسات در مذاکره

فرمت فایل: docx
حجم فایل: ۷۷۷ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۱۴ صفحه

قیمت فایل فقط ۱۲,۰۰۰ تومان

پرداخت و دانلود

 

ترجمه مقاله احساسات در مذاکره

مقاله احساسات در مذاکره ترجمه فارسی مقاله ای به نام Emotions in negotiation می باشد که دارای ۱۵ صفحه مقاله به زبان اصلی یعنی انگلیسی و ۱۴ صفحه ترجمه فارسی آن می باشد . این فایل مناسب دانشجویان رشته روانشناسی می باشد . در ادامه چیکده ترجمه فارسی این مقاله را مشاهده خواهیم کرد .

چکیده فارسی

احساسات همیشه در هر فعالیت های انسانی، از جمله مذاکره و معامله نقش دارد. ما همه این ویژگی را دارا هستیم، بنابراین باید با احساسات خود و دیگران زندگی کنیم. نمیتوانیم این ویژگی را نادیده بگیریم، زیرا دارای تاثیر مستقیم بر زندگی ما است. روحیات تاثیر گذار بر شیوه ی اندیشیدن، احساس و عمل ما هستند. بهترین راهکار، تشخیص آنها و مقابله با آنها بصورتی سازنده است. برخی از احساسات مثبت عبارتند از: شادی، اعتماد به نفس، سرحالی. دیگر موارد منفی: خشم، ترس، خجالت. احساسات منفی تمایل برای تحریک انگیزه های رقابتی، که منجر به پویایی برد و باخت می شود، هستند. احساسات مثبت تشویق کننده ی همکاری و حمایت نتایج برنده است. احساسات همچنین مسری می باشند.

ما میتوانیم آنها را تحت گسترش قرار دهیم و یا از دیگران دریافت کنیم. به طور کلیف کسی که احساسات خود را بروز می دهد، مطمئنا احساسات خود را به کسی که آنها را پنهان میکند تحمیل می کند. این دلالت ها برای مذاکرات سرراست هستند. یک مذاکره کننده ی برد-برد روحیات منفی خود را مدیریت کرده و به آن پیش روی دیگران دامن نمیزند. او همچنین روحیات مثبت خود را بروز داده و در تلاش برای القای روحیات مثبت در دیگران نیز هست. آسان به نظر می آید نه؟ ولی خیر آسان نیست.

 

قیمت فایل فقط ۱۲,۰۰۰ تومان

پرداخت و دانلود

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا